AUR Timis continua sa-si prezinte “ostenii” care vor fi trimisi la lupta electorala! Astazi, inca 13 candidati la primariile din judet

Negoescu Mihai Bogdan, coordonator AUR Timis


Filiala noastra are candidatii desemnati pentru primaria Timisoara – Ilie Vasile Sirbu si pentru CJ – Adrian Iacob. Impreuna vom castiga!

Ilie Vasile Sirbu, candidat AUR primaria Timisoara

Impreuna vom face o rezistenta impotriva neo-comunismului care se instaureaza in Romania. Este obligatoriu sa readucem bunul simt la Timisoara. Votati AUR pentru ca nu va va parea rau. Stiu ce am de facut si e momentul sa alungam ipocrizia din primaria Timisoara! ILIE la primarie!

Adrian Iacob, candidat AUR la presedintia CJ Timis

Voi fi mereu intre oameni asa cum sunt si acum. Imi doresc sa schimbam administratia, sa fie centrata pe oameni. Doresc sa aducem o schimbare in comunitate. Sa ne dea Dumnezeu gandul cel bun.

Florea Diamandescu Gabriel, candidat AUR la primaria Deta

Am langa mine o echipa dornica de schimbare, oameni simpli, cu frica de Dumnezeu insa schimbarea se va face doar alaturi de dumneavoastra. Aveti incredere in noi si curaj! Doamne ajuta!

Stoica Ciprian Titi, deputat AUR Timis

AUR a depus peste 680.000 de semnaturi pentru alegerile europarlamentare din 9 iunie si multumesc  celor care ne-au dat sansa sa fim pe buletinele de vot. Vedeti si dumneavoastra ca PSD si PNL si-au dat seama ca taxele sunt foarte mari. Doar acum, in campania electorala! De cand suntem in Parlament, am incercat sa scadem aceste taxe pe munca. Avem cele mai mari taxe pe munca din Uniunea Europeana. Noi in Timis suntem pregatiti pentru alegeri.

Birau Victor, candidat AUR la primaria Faget

Cu siguranta AUR va face o surpriza placuta in Tara Fagetului. Sunt profesor de fizica de peste 26 de ani, cunosc toate problemele orasului nostru si stiu ca putem face o schimbare in bine in Faget. Veniti alaturi de noi pentru a da jos baronii locali.

Suciu Flavia, candidat AUR la primaria Sânnicolau Mare

Cu totii cunoasteti foarte bine situatia orasului nostru unde domnul primar Petru Groza este un adevarat baron local. Toate problemele din oras se datoreaza faptului ca de cand este la conducere, primarul investeste doar in si pentru el ca persoana. Doresc sa schimbam acest lucru si sa luptam pentru cetateni, nu impotriva lor, ca pana acum.

Sfetcu Iulian, candidat AUR la primaria Beba Veche

Fiind fost sef de post in comuna Beba Veche, am luat contact cu problemele de la firul ierbii. Comuna noastra merita sa prospere, iar administratia actuala nu aduce imbunatatiri sesizabile. Impreuna vom reusi sa readucem stralucirea in comuna noastra, pentru ca merita!

Tufa Remus, candidat AUR la primaria Biled

Avem foarte multe probleme in comuna Biled: lipsa unei crese, lipsa unei sali de sport, lipsa unei gradinite si lista poate continua. Administratia a fost mai atenta in a jongla cu terenurile comunei noastre. Fiind fost cadru MAI, tin la demnitate si transparenta. Asadar sunt hotarat sa intru in aceasta cursa si sa restabilizez armonia in comunitatea noastra.

Benzar Nicolae, candidat AUR la primaria Bethausen

Cunoasteti foarte bine situatia delicata din comuna Bethausen. De asemenea cred ca, cunoasteti lupta pe care o duc in comunitate impotriva baronului Lihoni. Indiferent de lupta murdara pe care acesta o duce impotriva mea, folosindu-se de diferite tertipuri tipice politicii baronilor, sunt sigur ca in 9 iunie 2024, cetatenii vor avea curaj sa voteze dreptatea. Asa sa ne ajute Dumnezeu!

Pascariu Adrian, candidat AUR la primaria Checea

Trebuie sa gasim solutii, nu scuze. Voi candida la Checea pentru ca trebuie sa avem o administratie dedicata comunitatii. Suntem in 2024 si nu ne permitem ca administratia sa se joace cu bugetul comunitatii dupa bunul plac. Checea va fi de  AUR!

Istrat Nicolae, candidat AUR la primaria Dumbrava

UDMR-ul a pus stapanire pe comuna noastra si imi doresc sa schimbam in bine lucrurile care au ramas nefacute de catre actuala administratie. De 20 de ani auzim doar promisiuni si nu vedem imbunatatiri! Votati in 9 iunie AUR in Dumbrava!

Iliescu Gabriel, candidat AUR la primaria Ghiroda

Ghiroda merita sa fie adusa la standarde europene deoarece avem un buget de 18 milioane de euro iar acest buget nu este vizibil. Cu siguranta vom reusi sa castigam aceasta lupta cu Partidul Comasat Roman si sa asiguram facilitati moderne la nivelul comunei noastre.

Coroama Daniela, candidat AUR la primaria Racovita

Situatia sensibila din comuna noastra, amintind evenimentul de descindere al Politiei Economice in comuna Racovita de acum aproximativ o luna, consider ca avem nevoie de un primar gospodar si care sa lupte transparent pentru comunitatea noastra care arata debusolant. Votati AUR pentru Racovita!

Nicu Viorel, candidat AUR la primaria Sacalaz

Multumesc colegilor mei pentru buna primire in AUR Timis. Valorile mele crestine m-au indemnat sa ma alatur Aliantei pentru Unirea Romanilor. In calitate de primar in functie, am atras sume importante pentru evolutia comunei noastre si am implementat zeci de proiecte benefice pentru sacalazeni. Viitorul nostru este de AUR!

Luca Florin, candidat AUR la primaria Sag

Actualul primar va candida din partea Aliantei pentru Sag, deoarece ii este rusine sa recunoasca ca face parte din PSD. Eu sunt amuzant de aceasta situatie si cred cu fermitate ca voi castiga aceasta lupta, deoarece Sagul merita mai mult.

Matei Carmen, coordonator AUR cartier din Timisoara

Timisoara traieste cei mai grei 4 ani din istoria orasului nostru minunat. Traficul este unul tot mai aglomerat din cauza neutilizarii eficiente a mijloacelor de transport in comun. Pistele de biciclete sunt adevarate pericole pentru timisoreni. Exista nenumarate solutii, dar administratia locala trebuie sa le si implementeze. Cu siguranta cu Ilie la primarie vom castiga! (AUR Timis, Patricia Marcut)

Leave a Reply